طراحی سایت هنری

طراحی سایت هنری

چرا هنرمند به سایت نیاز دارد؟

هدف اصلی یک هنرمند از طراحی سایت هنری ، نمایش آثار هنری خود و همچنین معرفی خود در دنیای اینترنت به مخاطبان خود می باشد.

احتمالا برای یک هنرمند مشکل و پر هزینه باشد که تمام آثار خود را در یک نمایشگاه یا فروشگاه در معرض نمایش مخاطبان و خریداران آثار هنری قرار دهد، اما داشتن یک سایت هنری می تواند راه حل مناسبی برای از بین بردن این مشکل برای یک هنرمند باشد.

هر هنرمندی می تواند با داشتن یک وب سایت هنری تمامی آثار خود را در اینترنت قرار داده و به مخاطبان از زاویه های مختلف نشان دهد، همچنین می تواند تمامی توضیحات لازمه و مربوط به آثار خود را در کنار اثر خود برای معرفی بهتر به مخاطبان قرار دهد.

به جزء هدف معرفی، بسیاری از هنرمندان با هدف فروش و افزایش فروش اقدام به طراحی سایت برای خود نموده اند؛ زیرا اینترنت بستر مناسبی برای جذب مشتری نسبت به هرگونه کسب و کار و محصلات و آثار می باشد.

گونش وب ، با جدید ترین متد روز و طراحی سایت مورد نظر و جذاب برای آثار هنری شما و همچنین علمی ترین و اصولی ترین روش های طراحی سایت، در جذب مخاطبان نسبت به حرفه هنری شما عمل می نماید. رعایت بهینه سازی سایت و طراحی سایت به صورت حرفه ای نیز از موارد مورد تاکید گونش وب در طراحی سایت می باشد.

چند مورد از امکاناتی که با داشتن سایت هنری، می توانیم به آن دست پیدا کنیم:

  • جذب مخاطبان و مشتریان
  • نمایش آثار هنری هنرمندان
  • فروش آثار هنرمندان و محصولات هنری
  • اخبار هنری
  • دریافت نظرات مخاطبین از طریق ایمیل و سایت
  • ایجاد پنل اس ام اس برای ارتباط با مخاطبان و مشتریان

گونش وب با توجه به رعایت تمام اصول طراحی سایت و داشتن هدف ارتقای تجاری شما، بعد از طراحی سایت هنری برای شما، تمام مواردی که برای پیشرفت سایت شما لازم خواهد بود را به صورت رایگان انجام خواهد داد، تا وب سایت شما توسط موتور های جست و جو گر قرار بگیرد.

گونش وب با توجه به تجربه فراوان در زمینه طراحی سایت و بهینه سازی سایت، پیشنهادات بسیار خوبی برای شما در همراهی و همکاری برای رسیدن به موفقیت دارد.

هزینه طراحی سایت های هنری:

هزینه ی طراحی و پیاده سازی یک وبسایت هنری بستگی به امکانات مورد نظر کار فرما برای وب سایت خود دارد.
گونش وب با مشاوره اصولی به مشتریان خود و راهنمایی های کلیدی سعی بر آن می کند که هزینه ی زیادی را برای مشتریان خود تعریف نکند و متناسب با نیاز آن ها امکاناتی را فراهم آورد که مشتری خواهان آن است.
برای اطلاع از هزینه طراحی وبسایت مورد نظر خود می توانید از پل های ارتباطی زیر استفاده کنید:

شماره تماس: ۶۰۵۲ ۸۳۵ ۰۹۱۰

ساخته شده توسطARForms