قوانین و مقررات خدمات طراحی و پشتیبانی

  1. بازه زمانی مورد نیاز برای انجام پروژه های مربوط به خدمات طراحی مربوط به نوع سایت سفارشی و امکانات آن می باشد.
  2. گونش وب بعنوان تعهد کاری بمدت یک ماه پشتیبانی رایگان برای کلیه سفارشات خود دارد و چنانچه مشتری هاست و دامین را از ما خریداری نماید مدت زمان پشتیبانی رایگان سایت به دو ماه  ارتقا پیدا می کند و پشتیبانی هاست بصورت مادام میباشد.
  3. گونش وب آماده ارائه خدمات پشتیبانی فنی ، مواردی نظیر انتقال دامین ، انتقال سایت به هاست دیگر و مواردی از این قبیل به مشتریان خود است.
  4. در صورتی که خدمات درخواستی مشتری در بخش طراحی سایت مواردی اختصاصی و خارج از پکیج های پیش فرض باشد، مشتری موظف است پیش از شروع کار تمام موارد درخواستی را به گونش وب اعلام کند تا بر اساس این موارد برآورد هزینه صورت بگیرد. لذا انجام درخواست هایی که مشتری پس از شروع کار به درخواست های قبلی اضافه کند مستلزم پرداخت هزینه های اضافی خواهد بود.
  5. خدمات پشتیبانی سایت به هیچ عنوان شامل کدنویسی نمی شود و فقط مواردی که بتوان با نصب افزونه های آماده انجام داد را شامل می شود.
  6. در صورت بروز هرگونه مشکل در سایت در طول دوره پشتیبانی کارفرما موظف است شرح مشکل را به گونش وب از طریق بخش ” پشتیبانی ” اطلاع دهد تا نسبت به حل مشکل اقدامات لازم صورت بگیرد. چنانچه کارفرما پس از اتمام دوره سه ماهه پشتیبانی متوجه مشکلی در سایت شود باید هزینه های تعیین شده را برای رفع مشکلات سایت پرداخت نماید
  7. گونش وب حاضر است حتی در روزهای تعطیل و خارج از ساعات اداری سفارشات و مشکلات شما مشتریان گرامی را ثبت و حل کند.