طراحی وبسایت

طراحی وبسایت

طراحی تخصصی انواع وبسایت های خبری ، فروشگاهی ، شرکتی ، سازمانی و دولتی ، شخصی ، هنری ، تفریحی ، گردشگری ، املاک ، پزشکی ، آموزشی ، دانلود ، موزیک و ویدیو ، فروش فایل ، مدارس ، وکالت ، مشاغل ، صنعتی ، معرفی نرم افزار ، معرفی شبکه های اجتماعی  و هر آنچه که به ذهن شما می رسد.

۱۰ ویژگی منحصر به فرد وب سایت هایی که ما طراحی میکنیم:

داشتن یک طرح حرفه ای

ما برای سایت شما یک طرح و نقشه راه منطقی ایجاد و پیاده سازی میکنیم تا کاربر پس از ورود به وب سایت به راحتی متوجه عمکرد وب سایت و نیز متوجه کاربرد بخش های مختلف آن شود. داشتن یک طرح و نقشه راه استاندارد در طراحی سایت باعث کاربر پسند بودن و امتیاز بهتر در سئو وب سایت شما خواهد شد.

نمایش اطلاعات مهم مربوط به کسب و کار در قسمت های مهم وب سایت

کاربر در وب سایت شما به دنبال خدمات و یا محصولات اصلی شما می باشد. برای همین باید به کاربر این اطلاعات مهم را در قسمت های اصلی وب سایت نمایش دهیم به جای اینکه کاربر را با لینک های شبیه درباره ما و اطلاعات غیرضروری دیگر کلافه کنیم. مثلا در وب سایت رستوران، کاربر به دنبال منو غذا، فضای رستوران، ساعات فعالیت و آدرس رستوران می  گردد و به بخش های دیگر توجه چندانی ندارد.

پل های ارتباطی مخاطبان و کاربران با مدیریت

در طرا حی سایت اطلاعات تماس با ما را در دسترس و جلوی چشم کاربر قرار می دهیم. هیج چیز بدتر از آن نیست که کاربر در وب سایت شما به دنبال اطلاعات تماس بگردد. در اطلاعات تماس راه های تماسی را در وب سایت قرار خواهیم داد تا شما همیشه در دسترس کاربران باشید. علاوه بر راه های ارتباطی تلفنی و ایمیل اختصاصی با دامنه وبسایت شما ، یکی از راه هایی که ما برای وبسایت شما ایجاد میکنیم سیستم پاسخگویی خودکار است که با توجه به نوع کسب و کار شما گونش وب آن را تنظیم می کند.

لینک دهی استاندارد

ما در طراحی وب سایت از لینک دهی مشخص و نام های واضح برای منوها و لینک ها استفاده میکنیم زیرا استفاده از نام های مشخص و استاندارد به کاربر وب سایت حرفه ای شما حس خوبی خواهد داد و او را دچار سردرگمی نخواهد کرد.

امنیت سایت

امنیت یکی از مهم ترین ویژگی های یک وب سایت حرفه ای است. در طراحی وب سایت کسب و کارهای مهم ما به نکات امنیتی وسواس بیشتری به خرج می دهیم. گونش وب حداقل با گذاشتن یک گواهی امنیت ssl بر روی وب سایت شما اعتبار لازم را برای وب سایت مشتریان خود تامین می کند و در نتیجه میزان اعتماد کاربران را به وب سایت شما افزایش می دهیم.

استفاده از امکان نشر مطالب و خدمات وب سایت شما در شبکه های اجتماعی

رسانه های اجتماعی نقش مهمی در بازاریابی اینترنتی کسب و کار شما خواهند داشت. پس در صورت رضایت مشتری گونش وب در  طراحی وب سایت مشتریان امکانی را فراهم می نمایید که کاربر وبسایت شما در صورت تمایل بتواند صفحه مورد نظرش را در شبکه اجتماعی دلخواهش به اشتراک بگذارد.

طراحی واکنشگرا و رسپانسیو

نمایش مناسب وب سایت شما در موبایل یکی از مهم ترین ویژگی های وب سایت های طراحی شده توسط گونش وب می باشد. طراحی سایت شما باید خود را با ابعاد نمایشگرهای مختلف تطبیق دهد تا همه کاربران بتوانند از وب سایت شما استفاده نمایند.

راهنمای کاربر و سوالات متداول

ما بخشی را بعنوان سوالات متداول در وب سایت شما ایجاد میکنیم تا هر زمان برای کاربران و مشتریان شما سوالاتی رخ داد که ذهن آنها را مشغول کرده و آنها را دچار استرس می کند پاسخ هایی مفید دهد و اعتماد آن ها را جلب نماید. اکثر این سوالات بین کاربران تکراری و مشخص می باشد. این سوالات را ما گردآوری میکنیم و برای آنها پاسخ هایی مناسب و کوتاه و قابل فهم برای همه مشخص میکنیم.

هاست و فضای ذخیره سازی

برای وب سایت مشتری هاست با کیفیت و سرعت و امنیت بالا تهیه میکنیم تا تحت هر شرایطی نیاز شما را بر طرف کند.

لود سریع

گونش وب در طراحی خود بسیار می کوشد تا سایت مشتری بسیار سبک باشد تا سریع تر برای کاربر نمایش داده شود.