سایت خبری یاشیل وطن

سایت خبری یاشیل وطن

برای مشاهده سایت اینجا کلیک کنید

قالب به صورت کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)

طراحی این سایت خبری بصورت کاملا واکنشگرا (ریسپانسیو)‌ در هسته و قابلیت بهترین نمایش در همه‌ی دستگاه‌ها از جمله تلفن همراه و تبلت‌.

سرتیتر و روتیتر

برای نمایش خبر در سایت های خبری ، سرتیتر یک آیتم خوب برای نمایش خبر می باشد . گونش وب از این قابلیت در تمامی وب سایت های خبری استفاده میکند و در این سایت خبری نیز استفاده مطلوب شده است.

صفحه اختصاصی برای پخش فیلم

پخش فیلم و صوت برای سایت های خبری یک امر مهم به حساب می آید ، که ما این امکان را بصورت صفحه ی اختصاصی و حرفه ای با پخش کننده زیبا و اشتراک صفحه فیلمدر شبکه های اجتماعی برای این سایت خبری ایجاد کرده ایم و از این قبیل امکانات در پروژه های دیگر استفاده خواهد شد.

صفحه اختصاصی پرینت مطالب

پرینت گرفتن از اخبار سایت بصورت معمول برای کاربران زیاد جالب به نظر نمی رسد و بر همین اساس ما در طراحی این سایت از یک صفحه با چیدمان عالی برای پرینت از مطالب یا اخبار ایجاد کردیم که برای چاپ مطلب بسیار عالی و حرفه ای می باشد .

نمایش کد خبر اختصاصی

ما در این سایت طراحی را به گونه ای انجام داده ایم که برای هر مطلب و یا خبر یک کد خبر مخصوص و بدون تکرار تولید شود تا بصورت طبقه بندی شده اخبار ثبت شوند

نمایش آیکون های اخبار

نمایش آیکون های مطالب در قسمت لیست تیتر عناوین خبری که این امکان را به کاربر می دهد که از نوع خبر که حاوی فیلم ، عکس و یا صوت می باشد اطلاع داشته باشد .

و امکانات حرفه ای دیگر از قبیل سیستم تبلیغات پیشرفته با امکان تعریف کردن تاریخ انقضا ، ارتباط با ما ، ارسال خبر مخاطب به مدیر با امکان درج فیلم و عکس ، مدیریت نظرات ، مدیریت آمار حرفه ای و….

برای ثبت سفارش و مشاوره هم اکنون اقدام کنید